Lékařská poradna v mobilu

Stáhněte si mobilní aplikaci

Konzultujte s námi své zdravotní problémy online.
Poradíme:

Profesionálně

U nás radí více než 300 ověřených lékařů a specialistů všech oborů.

Kdykoliv a kdekoliv

Rada lékaře se může hodit i o půlnoci na dovolené, proto jsme pořád online.

Diskrétně

Vše zůstane jen mezi vámi a lékařem.

Jak fungují naše služby

Poradna

Mobilní aplikací uLékaře.cz vás provede naše virtuální sestra. Položí vám pár jednoduchých otázek a pomůže vám co nejlépe popsat váš zdravotní problém. Popis můžete doplnit fotografií nebo lékařskou zprávou, které vložíte přímo do aplikace. Praktický lékař vám odpoví do několika hodin a poradí, jak dále postupovat. Specialista vám napíše maximálně do pěti dní, bude-li jeho názor potřeba (bez dalšího poplatku). Pokud vám naši odborníci doporučí osobní návštěvu lékaře, rádi vás k němu objednáme.

249 Kč odpověď do 8 hodin
Využíváte-li uLékaře.cz jako zaměstnanecký benefit, odpoví praktický lékař vždy zdarma a do maximálně 6 hodin. Specialista vám napíše maximálně do 3 dnů, bude-li jeho názor potřeba. Služba je dostupná zdarma i pro rodinu a blízké.

Objednání k lékaři

Netrapte se hledáním a obvoláváním lékařů, všechno zařídíme za vás. Popište naší virtuální sestře svůj zdravotní problém nebo jakého lékaře hledáte. Najdeme vhodného odborníka ve vašem okolí kdekoliv v ČR a objednáme vás podle vašich časových možností.

Službu je nyní možné využít pouze po online konzultaci s naším lékařem v poradně.
Zaměstnanci, kteří mají službu uLékaře.cz jako benefit, mohou službu využít bez omezení.

Říkají o nás

Jiří

Perfektní aplikace, pokud potřebujete poradit od lékaře, příp. specialisty, nebo se chcete jen objednat. Je to takový zdravotní concierge v kapse. Můžu doporučit!

Josef

Rychlá reakce. Jednoduché vysvětlení lékařské zprávy, které jsem nerozuměl.

Vyzkoušeno i objednání k lékaři a velká spokojenost. Děkuji??, rád zaplatím. ??

Roman

Jedna z aplikací, která dokáže reálně zjednodušit život.

Stáhněte si mobilní aplikaci

Poradíme vám s vašimi zdravotními problémy a objednáme vás k ověřenému specialistovi z vašho okolí

Často kladené dotazy

S veškerými dotazy, které se týkají zdraví. V poradně odpovídá více než 300 lékařů různých specializací. Konzultovat můžete jak fyzické, tak duševní zdraví.

Všichni naši lékaři jsou členy České lékařské komory nebo České stomatologické komory. Dále se v poradně můžete setkat s diplomovanými specialisty z nelékařských oborů, např. fyzioterapie, nutriční poradenství či psychologie. Seznam spolupracujících lékařů je veřejně dostupný na našich webových stránkách https://www.ulekare.cz/nasi-lekari.

Velká část spolupracujících lékařů je s námi od našeho vzniku. Spojuje je zájem o telemedicínu a chuť pomáhat pacientům nejen v ordinaci, ale i na dálku. Online poradenství přispívá k rozmanitosti jejich praxe, k pocitu radosti a ke kvalitě jejich práce. 

Zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat naše služby a vybírat jenom ty nejlepší odborníky. Podněty nám můžete posílat na e-mail: info@ulekare.cz.

Dotazy a údaje, které s námi sdílíte v aplikaci uLékaře.cz, nikde nezveřejňujeme. Přístup k nim mají pouze naši odborníci, jimž je dotaz přidělen, a zdravotnická zařízení, do nichž vás objednáváme. S vaším praktickým lékařem informace nesdílíme, můžete mu je případně předat sami. 

Veškerá komunikace v aplikaci probíhá šifrovaně a servery leží v ČR u společnosti VS Hosting.

Služba je provozována v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Před jejím využitím vás seznámíme s přesným zněním podmínek a sami se rozhodnete, zda s nimi souhlasíte a chcete službu využít či nikoliv. Souhlas je v plném rozsahu dostupný přímo v aplikaci, případně také na našich stránkách.

Služba uLékaře.cz nabízí unikátní možnost konzultovat jakýkoliv zdravotní problém online s praktickým lékařem i specialistou po celé ČR. Je alternativou pro ty, kteří nechtějí, nemůžou nebo nemají čas obvolávat a vyhledávat lékaře nebo trávit hodiny v čekárně. Služba není zřizovaná ani dotovaná státem, a tak ji nelze za stávajících podmínek nabízet zdarma. Poplatky slouží na pokrytí nákladů spojených s provozem poradny.

Službu uLékaře.cz provozuje stejnojmenná společnost uLékaře.cz, s.r.o., kterou v roce 2007 založili chirurg MUDr. Tomáš Šebek a Ing. Rudolf Ringelhán, kteří jsou dodnes jejími majiteli.

Služba a prevence pro zaměstnance

Celá služba uLékaře.cz je dostupná také formou benefitu pro zaměstnance. Zeptejte se nás a nechte starost o zdraví na nás. Přidejte se k zodpovědným firmám.

Přidejte se k zodpovědným firmám