Zdravotni potíže
Dobrý den,už nějakou dobu mám problémy s koordinací a nevím s čím by to mohlo souviset.Čas od času se mě začne při chůzi nebo běhu jakoby točit hlava,přitom mě začne bolet za krkem,jde to až do hlavy a taky mě to vystřeluje do levého prsa a ruky,neudržím se skoro na nohou.Je to dost nepříjemné a hodně mě to omezuje.Poraďte prosím s čím by to mohlo souviset a jak se tomu vyhnout.Děkuji předem za Vaši odbornou odpověd

Lékař uLékaře.cz
Dobrý den,
Váš problém může být způsoben jak neurologicky, tak i kardiopulmonální poruchou. Může se totiž stát, že Vaše srdce "nestíhá" dostatečné rychle pumpovat krev do těla a plíce i nestačí okysličit. Nebolí Vás třeba při chůzi nohy tak, že byste musel zastavit a odpočinout si?
Rozhodně bych ale doporučoval návštevu praktického lékaře, který Vás důkladně vyšetří a případně pošle na doplňující vyšetření ke specializovanému lékaři (neurologie, interna). Obecně totiž platí, že čím dříve se přijde na příčinu problému, tím rychleji a efektivněji ho pak lze odstranit.
Hezký den.